05.05.2017

Özel Bir Şarkı, Özel Bir Video; Deeperise – Raf ft. Jabbar

Türkçe elektronik müziğin genç ve yetenekli isimlerinden Deeperise, Raf ft. Jabbar şarkısıyla karşınızda!

EMI – Universal Müzik Türkiye Sunar; Deeperise – Raf ft. Jabbar! Deeperise, ‘Raf’ ile Türkçe elektronik müziğe eşsiz bir soluk getiriyor!

Bu muhteşem şarkıyı iTunes üzerinden satın almak için: http://apple.co/2p3rQ3C 

Evren Arasıl yönetmenliğinde Muğla’nın Akyaka sahillerinde çekilen ‘Raf’ın videosunu Youtube üzerinden izlemek için: http://bit.ly/2qyc1SF 

Bir yol hikayesi tadında geçen videoda Deeperise ve Jabbar’a oyuncu Billur Melis Koç eşlik etti. Akyaka’nın muhteşem doğası, ‘Raf’ın büyüleyici melodisi ve sözleriyle birleşince ortaya bu dingin ve atmosferik video çıktı. 

1990 yılında Muğla’da doğan Mesut Yılmaz sahne ismiyle Deeperise, yaklaşık 10 yıldır önemli mekanlarda DJ’lik yapıyor. Nora En Pure, Alex Kenji, Ahmet Sendil, Federico Scavo ve DJ Tarkan gibi isimlerden ilham alan Deeperise, zamanın büyük bir bölümünü stüdyoda geçirerek yeteneklerini  ve müziğini geliştirmek için çalışmalarına devam ediyor. Indie Dance / Nu Disco tarzının önemli isimleriyle iş birlikleri yapan sanatçı, yayınladığı remix ve şarkılarıyla önemli bir kitleye ulaşmayı başardı. 

Jabbar’ın kendine has vokali ve Deeperise’ın dahiyane dokunuşları ve düzenlemesiyle şekillenen ‘Raf’ın sözü ve bestesi Jabbar’a ait.  İki farklı tarzın muhteşem birlikteliğinden doğan ‘Raf’ içinde barındırdığı müzikal öğelerle zamansız bir şarkı olmaya aday!Bu muhteşem şarkıya hayran kalacaksınız!

Deeperise – Raf ft. Jabbar’ı dijital platformlar üzerinden dinlemek için:
Spotify: http://spoti.fi/2qynSAb 
Apple Music: http://apple.co/2pGmpX6 
Fizy: http://bit.ly/2pflvyk 
Youtube: http://bit.ly/2q5Vtl3 
Türk Telekom Müzik: http://bit.ly/2pN0HkL 
Deezer: http://bit.ly/2qy3tLn 

Deeperise hakkında daha fazla bilgi için:
Facebook: facebook.com/DeeperiseOfficial 
Twitter: twitter.com/Deeperise 
Instagram: instagram.com/deeperise